Матеріал для вирівнювання кузовних поверхонь перед фінішним обробленням
Шпаклівка універсальна РЕ POLY-PLAST 2kg використовується під час кузовного ремонту як матеріал для заповнення нерівностей, тріщин, раковин і дрібних або середніх дефектів на твердих основах. Вона допомагає підготувати поверхню до подальшого шліфування та нанесення лакофарбових матеріалів, коли потрібно відновити рівність кузовних деталей або інших жорстких основ перед фінішним етапом.
Основні характеристики та особливості
- Тип матеріалу: шпаклівка для вирівнювання та відновлення твердих основ.
- Призначення: заповнення дефектів перед шліфуванням і наступним покриттям.
- Фасування: 2 kg.
- Сфера використання: роботи з поверхнями, що готуються до фарбування або іншого фінішного оздоблення.
- Виробник: APP.
- Код товару: e-e002.
Застосування в автомобільних роботах
Цей матеріал може застосовуватися на етапі підготовки поверхні в автосервісі або кузовній майстерні, коли потрібно усунути локальні дефекти перед фінішною обробкою. Шпаклівка підходить для відновлення ділянок, які надалі будуть шліфуватися та вкриватися лакофарбовими матеріалами. Завдяки своїй універсальності вона використовується як допоміжний матеріал під час ремонтних робіт з кузовними деталями та іншими твердими основами.
Практичні переваги
Шпаклівка універсальна РЕ POLY-PLAST 2kg поєднує високу адгезію та еластичність, а після затвердіння утворює міцний шар, який не кришиться та допускає механічну обробку. Матеріал легко наноситься, рівномірно розподіляється по поверхні й не утворює підтьоків, що зручно під час локального вирівнювання. Окремою перевагою є стабільна структура без усадки та добра шліфованість, завдяки чому поверхню можна підготувати до ґрунтування, фарбування чи іншого фінішного покриття.
Фасування 2 kg зручно використовувати для дрібних і середніх ремонтних завдань, коли потрібна достатня кількість матеріалу без зайвих залишків. Такий формат підходить для поточних робіт з підготовки автомобільних поверхонь і дає змогу акуратно виконати вирівнювання перед наступними малярними операціями.
Відгуки про Шпаклівка універсальна РЕ POLY-PLAST 2kg
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Шпаклівка універсальна РЕ POLY-PLAST 2kg