Матеріал для вирівнювання кузовних поверхонь перед фарбуванням
Шпаклівка поліефірна полегшена Q-REFINISH 20-016 SOFT 1,75 кг застосовується під час кузовного ремонту для вирівнювання нерівностей, заповнення вм’ятин, дрібних дефектів і пор на твердих основах перед нанесенням фарби. Це матеріал, який допомагає підготувати кузовну деталь до подальшої обробки та формує рівну поверхню для наступних етапів малярних робіт.
Основні характеристики та особливості
- Тип матеріалу: двокомпонентна поліефірна шпаклівка із затверджувачем.
- Призначення: вирівнювання поверхонь і усунення локальних дефектів перед фарбуванням автомобіля.
- Формула: полегшена, із м’якою SOFT-консистенцією для комфортної роботи.
- Наповнювач: дрібної фракції, що сприяє отриманню рівнішої поверхні.
- Маса упаковки: 1,75 кг.
- Ідентифікатор товару: 20-016.
- Виробник: Q-REFINISH.
Застосування в автомобільних роботах
Ця шпаклівка використовується на етапі підготовки поверхні перед фарбуванням автомобіля. Вона підходить для робіт із металевими основами, зокрема сталлю, оцинкованою сталлю та алюмінієм, а також може застосовуватися на старих міцно зчеплених лакофарбових покриттях, склопластику та інших полімерних композитах. Окремо зазначено, що її можна використовувати і як проміжний шар на деяких твердих шпаклівках.
Після нанесення матеріал допомагає усунути дрібні нерівності та підготувати кузовну деталь до шліфування поверхні й подальшого ґрунтування перед фінішним ЛФП. Завдяки тиксотропним властивостям шпаклівка не стікає на вертикальних площинах, що зручно під час роботи з елементами кузова.
Практичні переваги
Q-REFINISH 20-016 SOFT поєднує полегшену структуру з добрими робочими властивостями, тому її зручно використовувати під час кузовного ремонту та малярних робіт. М’яка консистенція спрощує нанесення, а легке шліфування без забивання абразивного матеріалу допомагає швидше переходити до наступних етапів обробки. Стабільна структура шару зменшує ризик утворення раковин і тріщин, а хороша адгезія до різних твердих основ робить матеріал практичним рішенням для підготовки поверхонь під фарбування.
Відгуки про Шпаклівка поліефірна полегшена Q-REFINISH 20-016 SOFT 1,75 кг
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Шпаклівка поліефірна полегшена Q-REFINISH 20-016 SOFT 1,75 кг